Drevený rebrík dvojdielny /ŠTAFLE/, počet priečok 7, dĺžka 2,33 m, váha 11,3 kg (+/- 10 %)Rozstup priečok 33 cm.Možnosť dokúpiť gumové pätky, ktoré nájdete v sekcii Doplnky k rebríkom.Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 2807 |
|---|---|
| A / m | 2.42 |
| F / mm | 690 |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Materiál | drevo |
| Maximálny dosah (mm) | 3380 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| výška | 2,33 |
| B / mm | 120 |
| Hmotnosť | 7 kg |