Drevený rebrík dvojdielny /ŠTAFLE/, počet priečok 12, dĺžka 3,98 m, váha 22,6 kg (+/- 10 %)Rozstup priečok 33 cm.Možnosť dokúpiť gumové pätky, ktoré nájdete v sekcii Doplnky k rebríkom.Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 2812 |
|---|---|
| A / m | 4.09 |
| F / mm | 920 |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Materiál | drevo |
| Maximálny dosah (mm) | 4930 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 12 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| výška | 3,98 |
| B / mm | 120 |
| Hmotnosť | 12 kg |