Drevený rebrík dvojdielny /ŠTAFLE/, počet priečok 4, dĺžka 1,36 m, váha 6 kg (+/- 10 %) Rozstup horných dvoch priečok je 32 cm, rozstup ostatných priečok je 30 cm. Možnosť dokúpiť gumové pätky, ktoré nájdete v sekcii Doplnky k rebríkom. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 2904 |
|---|---|
| A / m | 1,36 |
| F / mm | 550 |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Materiál | drevo |
| Maximálny dosah (mm) | 2450 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 4 priečky/stupne |
| Rada | Bez zaradenia |
| výška | 1,36 |
| B / mm | 120 |
| Hmotnosť | 6 kg |