Drevený rebrík dvojdielny /ŠTAFLE/, počet priečok 6, dĺžka 1,96 m, váha 9,5 kg (+/- 10 %) Rozstup horných dvoch priečok je 32 cm, rozstup ostatných priečok je 30 cm. Možnosť dokúpiť gumové pätky, ktoré nájdete v sekcii Doplnky k rebríkom. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 2906 |
|---|---|
| A / m | 1.96 |
| F / mm | 640 |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Materiál | drevo |
| Maximálny dosah (mm) | 3070 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 6 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| výška | 1,96 |
| B / mm | 120 |
| Hmotnosť | 7 kg |