Drevený rebrík dvojdielny /ŠTAFLE/, počet priečok 7, dĺžka 2,26 m, váha 11,3 kg (+/- 10 %) Rozstup horných dvoch priečok je 32 cm, rozstup ostatných priečok je 30 cm. Možnosť dokúpiť gumové pätky, ktoré nájdete v sekcii Doplnky k rebríkom. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 2907 |
|---|---|
| A / m | 2.26 |
| F / mm | 690 |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Materiál | drevo |
| Maximálny dosah (mm) | 3380 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| výška | 2.26 |
| B / mm | 120 |
| Hmotnosť | 8 kg |