Drevený rebrík dvojdielny /premium/, počet priečok 2x3, dĺžka 0,95 m, váha 5,0 kg, maximálny dosah 2,4 m.Profesionálny drevený rebríky s pozinkovaným kovaním s háčikom na zavesenie vedra, tretia priečka z hora je dubového dreva. Rozstup priečok 29 cm.Možnosť dokúpiť gumové pätky, ktoré nájdete v sekcii Doplnky k rebríkom.Možnosť použitia na profesionálne účely.Na produkt sa vzťahuje záruka 2 roky.
| ALVE ID | 4903 (DDP-3) |
|---|---|
| A / m | 0.95 |
| C / m | 0,95 |
| D / m | 0,75 |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Materiál | drevo |
| Maximálny dosah (mm) | 2400 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 3 priečky/stupne |
| Rada | Bez zaradenia |
| B / mm | 130 |
| Hmotnosť | 5 kg |