Drevený rebrík dvojdielny /premium/, počet priečok 2x3, dĺžka 2,40 m, váha 13,0 kg, maximálny dosah 3,9 m.Profesionálny drevený rebríky s pozinkovaným kovaním s háčikom na zavesenie vedra, tretia priečka z hora je dubového dreva. Rozstup priečok 29 cm.Možnosť dokúpiť gumové pätky, ktoré nájdete v sekcii Doplnky k rebríkom.Možnosť použitia na profesionálne účely.Na produkt sa vzťahuje záruka 2 roky.
| ALVE ID | 4908 (DDP-8) |
|---|---|
| A / m | 2.4 |
| C / m | 2,40 |
| D / m | 1,56 |
| Hmotnosť | 13 kg |
| Materiál | drevo |
| Maximálny dosah (mm) | 3900 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 8 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| B / mm | 130 |
| Hmotnosť | 13 kg |