Vŕtacia korunka na suché vŕtanie PRO Core Cutter dry, 52 x 150 mm, G 1/2" ; Diamantová vŕtacia korunka G 1/2"
| BOSCH ID | 2608587319 |
|---|---|
| Hmotnosť | 0.53 kg |
| Novinka | nie |
| Novinka do | 01.12.2024 |
| Počet segmentov | 4 |
| Pracovná dĺžka mm | 150 |
| Priemer mm | 52 |
| Text k produktu, príslušenstvo, sivá | Diamantová vŕtacia korunka G 1/2" |
| Upínacia stopka | G 1/2" |
| Výška segmentu mm | 7,0 |