Hliníkové štafle FORTE, počet nášľapov 2 x 3, max. výška 0,97 m a šírka 433 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely.Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8903 |
|---|---|
| A / m | 1 |
| F / mm | 433 |
| G / m | 0,67 |
| H / m | 0,95 |
| Hmotnosť | 3.5 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 2120 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 3 priečky/stupne |
| Rada | FORTE |
| B / mm | 132 |
| H / m | 0,95 |
| Hmotnosť | 3.5 kg |