Hliníkový rebrík dvojdielny kĺbový FORTE, počet priečok 2 x 4, max. výška 2,76 m a šírka 350 mm. Rebrík možno použiť ako jednodielny rebrík alebo štafle. Možnosť použitia na profesionálne účely.Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 4204 |
|---|---|
| A / m | 1.23 |
| F / mm | 750 |
| G / m | 0,85 |
| H / m | 2,23 |
| Hmotnosť | 6.4 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3190 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 4 priečky/stupne |
| Rada | FORTE |
| B / mm | 132 |
| H / m | 1,17 |
| Hmotnosť | 6.4 kg |