Hliníkový dvojdielny univerzálny rebrík EUROSTYL, počet priečok 2 x 14, max. výsuvná dĺžka 6,83 m a šírka 397 mm. Rebrík možno použiť ako výsuvný rebrík alebo ako štafle. Rebrík nie je možné rozdeliť a použiť ako dva jednodielne rebríky. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.
| ALVE ID | 7514 |
|---|---|
| A / m | 4 |
| B / m | 6.83 |
| F / mm | 1000 |
| G / m | 2,34 |
| H / m | 6,44 |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 7400 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 14 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| H / m | 3,78 |
| Hmotnosť | 15 kg |