Hliníkový dvojdielny univerzálny rebrík FORTE, počet priečok 2 x 8, max. výsuvná dĺžka 3,83 m a šírka 420 mm. Rebrík možno použiť ako výsuvný rebrík alebo ako štafle. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8508 |
|---|---|
| A / m | 2.42 |
| B / m | 3.83 |
| F / mm | 750 |
| G / m | 1,31 |
| H / m | 3,60 |
| Hmotnosť | 9.1 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 4600 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 8 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 2,29 |
| Hmotnosť | 9.1 kg |