Hliníkový dvojdielny univerzálny rebrík FORTE, počet priečok 2 x 14, max. výsuvná dĺžka 6,94 m a šírka 420 mm. Rebrík možno použiť ako výsuvný rebrík alebo ako štafle. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8514 |
|---|---|
| A / m | 4.11 |
| B / m | 6.94 |
| F / mm | 1000 |
| G / m | 2,37 |
| H / m | 6,52 |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 7520 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 14 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 3,88 |
| Hmotnosť | 18 kg |