Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík EUROSTYL, počet priečok 2 x 7, max. výsuvná dĺžka 3,13 m a šírka 397 mm. Rebrík možno rozobrať a použiť ako dva jednodielne rebríky s dĺžkou 1,99 m. Tento typ rebríka sa nedá zložiť do "A" ako štafle. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.
| ALVE ID | 7207 |
|---|---|
| A / m | 1.99 |
| B / m | 3.13 |
| F / mm | 700 |
| G / m | 1,08 |
| H / m | 2,96 |
| Hmotnosť | 6.5 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 4060 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| Hmotnosť | 6.5 kg |