Hliníkový Dvojdielny výsuvný rebrík EUROSTYL, počet priečok 2 x 11, max. výsuvná dĺžka 5,12 m a šírka 397 mm. Tento typ rebríka sa nedá zložiť do "A" ako štafle. *Rebrík NEMOŽNO rozobrať a použiť ako dva jednodielne rebríky. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.
| ALVE ID | 7211* |
|---|---|
| A / m | 3.13 |
| B / m | 5.12 |
| F / mm | 900 |
| G / m | 1,76 |
| H / m | 4,83 |
| Hmotnosť | 10.5 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 5930 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 11 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| Hmotnosť | 10.5 kg |