Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík EUROSTYL, počet priečok 2 x 13, max. výsuvná dĺžka 6,24 m a šírka 397 mm. Tento typ rebríka sa nedá zložiť do "A" ako štafle. *Rebrík NEMOŽNO rozobrať a použiť ako dva jednodielne rebríky. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.
| ALVE ID | 7213* |
|---|---|
| A / m | 3.7 |
| B / m | 6.24 |
| F / mm | 1000 |
| G / m | 2,15 |
| H / m | 5,89 |
| Hmotnosť | 13.4 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 6990 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 13 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| Hmotnosť | 13.4 kg |