Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík FORTE, počet priečok 2 x 12, max. výsuvná dĺžka 5,82 m a šírka 420 mm. Tento typ rebríka sa nedá zložiť do "A" ako štafle. *Rebrík NIE JE MOŽNÉ rozobrať a použiť ako dva jednodielne rebríky. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8212* |
|---|---|
| A / m | 3.54 |
| B / m | 5.82 |
| F / mm | 1000 |
| G / m | 1,99 |
| H / m | 5,47 |
| Hmotnosť | 14.1 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 6470 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 12 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| Hmotnosť | 14.1 kg |