Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík FORTE, počet priečok 2 x 20, max. výsuvná dĺžka 10,06 m a šírka 420 mm. Tento typ rebríka sa nedá zložiť do "A" ako štafle. *Rebrík NIE JE MOŽNÉ rozobrať a použiť ako dva jednodielne rebríky. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8220* |
|---|---|
| A / m | 5.81 |
| B / m | 10.06 |
| F / mm | 1200 |
| G / m | 3,44 |
| H / m | 9,45 |
| Hmotnosť | 32.6 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 10450 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 20 priečok |
| Rada | FORTE |
| Hmotnosť | 32.6 kg |