Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík FORTE, počet priečok 2 x 10, max. výsuvná dĺžka 4,66 m a šírka 492 mm. Rebrík možno rozobrať a použiť ako dva jednoduché rebríky s dĺžkou 2,97 m. Tento typ rebríka sa nedá zložiť do "A" ako štafle. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8710 |
|---|---|
| A / m | 2.97 |
| B / m | 4.96 |
| F / mm | 950 |
| G / m | 1,70 |
| H / m | 4,66 |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 5660 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 10 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| Hmotnosť | 12 kg |