Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík FORTE, počet priečok 2 x 14, max. výsuvná dĺžka 6,52 m a šírka 492 mm. Tento typ rebríka sa nedá zložiť do "A" ako štafle. *Rebrík NIE JE MOŽNÉ rozobrať a použiť ako dva jednoduché rebríky. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8714* |
|---|---|
| A / m | 4.1 |
| B / m | 6.94 |
| F / mm | 1150 |
| G / m | 2,37 |
| H / m | 6,52 |
| Hmotnosť | 18.8 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 7520 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 14 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| Hmotnosť | 18.8 kg |