Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík FORTE, počet priečok 2 x 16, max. výsuvná dĺžka 7,59 m a šírka 492 mm. Tento typ rebríka sa nedá zložiť do "A" ako štafle. *Rebrík NIE JE MOŽNÉ rozobrať a použiť ako dva jednoduché rebríky. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8716* |
|---|---|
| A / m | 4.67 |
| B / m | 8.08 |
| F / mm | 1200 |
| G / m | 2,76 |
| H / m | 7,59 |
| Hmotnosť | 28 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 8590 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 16 priečok |
| Rada | FORTE |
| Hmotnosť | 28 kg |