Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík s lanom EUROSTYL, počet priečok 2 x 16, max. výsuvná dĺžka 7,66 m a šírka 397 mm. Výsuv rebríka je pomocou lana. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.
| ALVE ID | 7316 |
|---|---|
| A / m | 4.54 |
| B / m | 7.66 |
| F / mm | 1150 |
| G / m | 2,63 |
| H / m | 7,22 |
| Hmotnosť | 20.2 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 8180 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 16 priečok |
| Rada | EUROSTYL |
| Hmotnosť | 20.2 kg |