Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík s lanom FORTE, počet priečok 2 x 20, max. výsuvná dĺžka 10,06 m a šírka 420 mm. Výsuv rebríka je pomocou lana. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 8320 |
|---|---|
| A / m | 5.8 |
| B / m | 10.06 |
| F / mm | 1200 |
| G / m | 3,44 |
| H / m | 9,45 |
| Hmotnosť | 34.4 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 10450 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 20 priečok |
| Rada | FORTE |
| Hmotnosť | 34.4 kg |