Hliníkový dvojdielny výsuvný rebrík s lanom FORTE, počet priečok 2 x 14.
| ALVE ID | 8814 |
|---|---|
| A / m | 4.1 |
| B / m | 6.94 |
| F / mm | 1200 |
| G / m | 2,37 |
| H / m | 6,52 |
| Hmotnosť | 20.5 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 14 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| Hmotnosť | 20.5 kg |