Meracie pásmo Výsuvný meter s funkciou Autolock, 8 m, Páska s dĺžkou 8 m je navrhnutá s robustnú konštrukciu a s dlhou životnosťou. Je vybavená odolným krytom a 27 mm nylonovou lepenou čepeľou s dĺžkou až 2,7 m. Páska umožňuje jednoduché meranie veľkých vzdialeností vďaka silnému magnetickému háčiku, ktorý možno pripevniť na kovové povrchy. Mäkká rukoväť a jej ergonomický tvar podporujú optimálne pracovné podmienky. Meracia páska s dĺžkou 8 m je vybavená funkciou automatického uzamknutia, ktorá pohodlne fixuje čepeľ na jednoduché a pohodlné používanie. Kartónová škatuľa
| BOSCH ID | 1600A01V3S |
|---|---|
| Absorpcia nárazov | áno |
| Autolock | áno |
| Dátum SOL | 01.01.2021 |
| Flexibilné zastavenie | nie |
| Hmotnosť | 0,52 kg |
| Magnetický háčik | áno |
| Novinka | nie |
| Obojstranná tlač na píle/noži | áno |
| Povrchová úprava píly/noža | Nylón |
| Prínosy pre používateľa vrátane tzv. dôvodu dôvery (BE) | Odolný kryt a pásmo šírky 27 mm s nylónovou povrchovou úpravou viditeľnou až na 2,7 m, Jednoduché meranie dlhých vzdialeností vďaka silnému magnetickému háčiku umožňujúcemu upevnenie na kovové povrchy, Vybavené funkciou Autolock, ktorá komfortne upevní pílový list a podporuje jednoduché používanie |
| Rozmery noža (dĺžka × šírka)) | 8 x 50 mm |
| Rozmery noža (dĺžka) | 8 m |
| Rozmery noža (šírka) | 50 mm |
| Rozmery náradia (dĺžka) | 96 mm |
| Rozmery náradia (výška) | 86 mm |
| Rozmery náradia (šírka) | 50 mm |
| Rozsah dodávky | |
| Kartónová škatuľa | |
| Rukoväť odolná voči nárazom | áno |
| Spona na opasok | áno |
| Technológia kefy | nie |
| Trieda presnosti | 2 |
| Vyčnievanie noža (max.) | 2,7 m |
| Zameranie (BE) | 8m merací pás - jednoduché profesionálne použitie na rýchle meranie |