| Emos ID | H1111 |
|---|---|
| Hmotnosť | 1.226 kg |
| farba | biela |
| farebný displej | áno |
| intercom | nie |
| montáž | na stenu |
| možnosť nahrávania | nie |
| možnosť pripojenia CCTV kamier | nie |
| napájanie kamerovej jednotky | neuvádza sa |
| napájanie monitora | 12 V DC (súčasťou balenia) |
| odporúčaná kamerová jednotka | H1126, H1127, H1136, H1137 |
| ovládanie zámku a pojazdu brány | dverný zámok, pojazd brány |
| počet melódií | 16 |
| počet vodičov (monitor/zámok/brána) | 4+2+2 |
| požadovaná kabeláž | UTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| prevedenie (slúchadlo/ hands free) | hands-free |
| produkt | prídavný monitor |
| regulácia hlasitosti | áno |
| rozmer monitora | 240 × 18 × 160 mm |
| veľkosť displeja | 7" |
| Prílohy |
|