Profesionálny obojstranný hliníkový mostík PREMIUM počet nášľapov 1x4, rozmery plošinky 560 x 778 mm, max. výška plošinky 0,83 m a šírka 713 mm. Plošina je vyrobená z protišmykového hliníkového profilu graepel, mostík tak zvládne najťažšie prevádzky a poveternostné podmienky. Ako doplnok možno objednať pevné alebo odpružené kolieska. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 97304 |
|---|---|
| C / mm | 713 |
| G / m | 1,5 |
| H / m | 1,87 |
| Hmotnosť | 26.75 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 4 priečky/stupne |
| ZT / m | 0,38 |
| H / m | 0,83 |
| Hmotnosť | 26.75 kg |