Profesionálny obojstranný hliníkový mostík PREMIUM počet nášľapov 1x6 so stabilizátorom, rozmery plošinky 560 x 778 mm, max. výška plošinky 1,26 m a šírka mostíka so stabilizátorom 1100 mm. Plošina je vyrobená z protišmykového hliníkového profilu graepel, mostík tak zvládne najťažšie prevádzky a poveternostné podmienky. Ako doplnok možno objednať pevné alebo odpružené kolieska. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 97306 |
|---|---|
| C / mm | 761 |
| F / mm | 1100 |
| G / m | 1.89 |
| H / m | 2.29 |
| Hmotnosť | 31.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 6 priečok/stupňov |
| ZT / m | 0,44 |
| H / m | 1.26 |
| Hmotnosť | 31.7 kg |