Profesionálny obojstranný hliníkový mostík PREMIUM počet nášľapov 1x7 so stabilizátorom, rozmery plošinky 560 x 778 mm, max. výška plošinky 1,47 m a šírka mostíka so stabilizátorom 1300 mm. Plošina je vyrobená z protišmykového hliníkového profilu graepel, mostík tak zvládne najťažšie prevádzky a poveternostné podmienky. Ako doplnok možno objednať pevné alebo odpružené kolieska. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 97307 |
|---|---|
| C / mm | 785 |
| F / mm | 1300 |
| G / m | 2.07 |
| H / m | 2.50 |
| Hmotnosť | 33.69 kg |
| Materiál | hliník,oceľ |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| ZT / m | 0,65 |
| H / m | 1.47 |
| Hmotnosť | 33.69 kg |