Profesionálny obojstranný hliníkový mostík PREMIUM počet nášľapov 1x8 so stabilizátorom, rozmery plošinky 560 x 778 mm, max. výška plošinky 1,68 m a šírka mostíka so stabilizátorom 1500 mm. Plošina je vyrobená z protišmykového hliníkového profilu graepel, mostík tak zvládne najťažšie prevádzky a poveternostné podmienky. Ako doplnok možno objednať pevné alebo odpružené kolieska. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 97308 |
|---|---|
| C / mm | 809 |
| F / mm | 1500 |
| G / m | 2,24 |
| H / m | 2,71 |
| Hmotnosť | 35.84 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 8 priečok/stupňov |
| ZT / m | 0,86 |
| H / m | 1,68 |
| Hmotnosť | 35.84 kg |