| Emos ID | N9169 |
|---|---|
| Hmotnosť | 0.655 kg |
| detekcia alkalických batérií | áno |
| detekcia poškodených batérií | áno |
| doba nabíjania 9 V 200 mAh | 7:30 |
| doba nabíjania AA 2 700 mAh | 3:15 - 5:30 |
| doba nabíjania AAA 1 000 mAh | 1:15 - 2:00 |
| doba nabíjania C 3 500 mAh | 4:00 - 7:00 |
| doba nabíjania D 4 500 mAh | 5:15 - 9:00 |
| doba nabíjania priložených článkov | neuvádza sa |
| druh nabíjačky | inteligentná |
| nabíjací prúd pre 1 kanál 9 V | 30 mA |
| nabíjací prúd pre 1 kanál C | 1 000–600 mA |
| nabíjací prúd pre 1 kanál D | 1 000–600 mA |
| nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA | 1 000–600 mA |
| nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA | 1 000–600 mA |
| napájací kábel súčasťou balenia | áno |
| napájanie | 100–240 V AC |
| ochrana proti prepólovaniu | áno |
| počet nabíjacích kanálov | 6 |
| počet nabíjaných batérií súčasne | 1 až 6 |
| počet článkov vo vnútri balenia | 0 |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| rozmer | 180 × 53,7 × 142,4 mm |
| typ nabíjaných batérií | NiMH, NiCd |
| typ článkov vo vnútri balenia | bez článkov |
| veľkosti nabíjaných článkov | AAA, AA, C, D, 9 V |
| vyhotovenie nabíjačky | sieťový kábel |
| značka | EMOS |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| Prílohy |
|