Obojstranné hliníkové schodíky so zámkom EUROSTYL, počet nášľapov 2x1 maximálna výška 0,25 m a maximálna šírka schodíka 372 mm.Schodíky spĺňajú normu EN14183. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1951 |
|---|---|
| A / m | 0.3 |
| F / mm | 372 |
| G / m | 0,37 |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 1 priečka/stupeň |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 194 |
| H / m | 0,25 |
| Hmotnosť | 1.2 kg |