Hliníkové obojstranné schodíky EUROSTYL s integrovaným pántom horných nášľapov, kde nevzniká medzi nimi prázdna medzera, počet nášľapov 2x3 maximálna výška 0,56 m a maximálna šírka schodíka 407 mm. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1963 |
|---|---|
| A / m | 0.63 |
| F / mm | 407 |
| G / m | 0,61 |
| Hmotnosť | 2.4 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 3 priečky/stupne |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 194 |
| H / m | 0,56 |
| Hmotnosť | 2.4 kg |