Hliníkové obojstranné schodíky EUROSTYL s integrovaným pántom horných nášľapov, kde nevzniká medzi nimi prázdna medzera, počet nášľapov 2x4 maximálna výška 0,78 m a maximálna šírka schodíka 431 mm. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1964 |
|---|---|
| A / m | 0.86 |
| F / mm | 431 |
| G / m | 0,78 |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 4 priečky/stupne |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 195 |
| H / m | 0,78 |
| Hmotnosť | 3.2 kg |