Hliníkové obojstranné schodíky EUROSTYL s integrovaným pántom horných nášľapov, kde nevzniká medzi nimi prázdna medzera, počet nášľapov 2x5 maximálna výška 0,99 m a maximálna šírka schodíka 383 mm. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1965 |
|---|---|
| A / m | 1.09 |
| F / mm | 455 |
| G / m | 0,96 |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 5 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 195 |
| H / m | 0,99 |
| Hmotnosť | 4 kg |