Hliníkové obojstranné schodíky EUROSTYL s integrovaným pántom horných nášľapov, kde nevzniká medzi nimi prázdna medzera, počet nášľapov 2x6 maximálna výška 1,20 m a maximálna šírka schodíka 479 mm. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1966 |
|---|---|
| A / m | 1.32 |
| F / mm | 479 |
| G / m | 1,15 |
| Hmotnosť | 4.9 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 6 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 196 |
| H / m | 1,20 |
| Hmotnosť | 4.9 kg |