Oceľové pojazdné lešenie so šírkou podlahy 1,36 m a maximálnou výškou umiestnenia podlahy 6,30 m. Na lešení môže pracovať len jedna osoba.
| ALVE ID | 6200/04 |
|---|---|
| C / m | 8,30 |
| D / m | 1,36 |
| E / m | 2,04 |
| F / m | 2,00 |
| Hmotnosť | 326 kg |
| Materiál | oceľ |
| Maximálny dosah (mm) | 8300 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Rada | Bez zaradenia |
| Hmotnosť | 326 kg |