| Emos ID | G1120 |
|---|---|
| Hmotnosť | 0.187 kg |
| citlivosť | <3 Lux |
| detekčný dosah | 12 m |
| detekčný uhol | 180° |
| doba zopnutia | min. 10 sekúnd – max. 15 minút |
| farba | biela |
| hlasová komunikácia | – |
| inštalačný materiál | – |
| jazyky aplikácie | – |
| kompatibilita | – |
| krytie | IP44 |
| max. záťaž kapacitná | 600 W |
| max. záťaž odporová | 1 200 W |
| napájanie | 230 V~/50 Hz |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | – |
| ovládanie hlasovými asistentmi | – |
| podporované OS | – |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| prenosová frekvencia | – |
| produkt | pohybové čidlo |
| protokol | – |
| rozmer | 85 × 75 × 85 mm |
| typ senzora | PIR |
| ukladanie na cloud | – |
| ukladanie na kartu SD | – |
| ďalšie funkcie | – |
| Prílohy |
|