Hliníková pracovná plošinka 6v1 s úpravou na schody EUROSTYL, počet priečok 2 x 7, rozmery plošinky 1040 x 340 mm, max. výška plošinky 1000 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.
| ALVE ID | 8507 |
|---|---|
| A / m | 1.94 |
| B / m | 3.07 |
| F / mm | 700 |
| G / m | 1,05 |
| H / m | 2,91 |
| Hmotnosť | 13 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3870 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | dvojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| H / m | 1,84 |
| Hmotnosť | 13 kg |