Profesionálne hliníkové lešenie zložené z viacerých modulov, ktoré umožňujú nastavenie lešenia do pracovnej výšky max. 5,6 m. Pro Tube F séria je skladací hliníkový systém lešenia, ktorý poskytuje praktické využitie, možno ho zložiť v jednom kroku a má konštrukciu, ktorá zaberá málo miesta. Jednoduché a rýchle zaistenie stabilizačných vzpier. Lešenie môže stáť a aj sa pohybovať na svojich kolesách bez potreby pripevnenia k akémukoľvek povrchu. Jednoduchý a rýchly zaisťovací systém. Hmotnosť lešenia: 99 kg.
| ALVE ID | F360 |
|---|---|
| A / (m) | 3,66 |
| B (m) | 4,87 |
| C (m) | 5,6 |
| DxE (cm) | 73 x 196 |
| Hmotnosť | 99 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 200 kg |
| Rozmer podlážky (cm) | 60 x 180 |
| Hmotnosť | 99 kg |