Profesionálne hliníkové lešenie zložené z viacerých modulov, ktoré umožňujú jeho nastavenie do pracovnej výšky max 12,7 m. Jednoduchý a rýchly zaisťovací systém. Jednoduché a rýchle zaistenie stabilizačných vzpier. Kolieska s aretáciou výškovo nastaviteľné až do 20 cm. Hmotnosť lešenia: 336 kg..
| ALVE ID | L12 |
|---|---|
| A / m | 10.72 |
| B (m) | 11,93 |
| C / mm | 12700 |
| DxE (cm) | 135 x 255 |
| Hmotnosť | 336 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 200 kg |
| Rozmer podlážky (cm) | 120 x 240 |
| Hmotnosť | 336 kg |