Profesionálne hliníkové lešenie zložené z viacerých modulov, ktoré umožňujú jeho nastavenie do pracovnej výšky max 14,2 m. Jednoduchý a rýchly zaisťovací systém. Jednoduché a rýchle zaistenie stabilizačných vzpier. Kolieska s aretáciou výškovo nastaviteľné až do 20 cm. Hmotnosť lešenia: 359 kg.
| ALVE ID | L14 |
|---|---|
| A / m | 12.23 |
| B (m) | 13,44 |
| C / mm | 1420 |
| DxE (cm) | 135 x 255 |
| Hmotnosť | 359 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 200 kg |
| Rozmer podlážky (cm) | 120 x 240 |
| Hmotnosť | 359 kg |