Profesionálne hliníkové lešenie zložené z viacerých modulov, ktoré umožňujú nastavenie lešenia do pracovnej výšky max. 4,3 m. Jednoduchý a rýchly zaisťovací systém. Jednoduché a rýchle zaistenie stabilizačných vzpier. Kolieska s aretáciou výškovo nastaviteľné až do 20 cm. Hmotnosť lešenia: 95 kg.
| ALVE ID | S 4 |
|---|---|
| A / m | 2.3 |
| B (m) | 3,51 |
| C / mm | 4300 |
| DxE (cm) | 73 x 255 |
| Hmotnosť | 95 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 200 kg |
| Rozmer podlážky (cm) | 60 x 240 |
| Hmotnosť | 95 kg |