Profesionálne hliníkové lešenie zložené z viacerých modulov, ktoré umožňujú nastavenie lešenia do pracovnej výšky max. 8,5 m. Jednoduchý a rýchly zaisťovací systém. Jednoduché a rýchle zaistenie stabilizačných vzpier. Kolieska s aretáciou výškovo nastaviteľné až do 20 cm. Hmotnosť lešenia: 176 kg.
| ALVE ID | S 8 |
|---|---|
| A / m | 6.51 |
| B (m) | 7,72 |
| C / mm | 8500 |
| DxE (cm) | 75 x 255 |
| Hmotnosť | 176 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 200 kg |
| Rozmer podlážky (cm) | 60 x 240 |
| Hmotnosť | 176 kg |