Profesionálne hliníkové lešenie umožňuje nastavenie lešenia do pracovnej výšky max 6,50 m. Jednoduchý a rýchly zaisťovací systém. Ponúka vďaka vynovenému dizajnu ešte bezpečnejšiu možnosť pri inštalácií a používaní. PROTUBE Solo vám pomôže zefektívniť vašu práciu vďaka jednoduchému použitiu, bezpečnostným opatreniam a odolnej konštrukcii. Špeciálne zliatinové brzdené kolieska. Hmotnosť lešenia 171 kg.
| ALVE ID | SOLO ST650 |
|---|---|
| A / m | 6,51 |
| B / m | 7,94 |
| C / m | 8,5 |
| DxE (cm) | 73 x 136 |
| Hmotnosť | 171 kg |
| kategória | PROFI |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 200 kg |
| Podlážka | 60 x 120 |
| Rozmer podlážky (cm) | 60 x 120 |
| Hmotnosť | 171 kg |