Profesionálne, ľahko prestaviteľné dvojdielne teleskopické hliníkové lešenie ovládané lanami, ktoré umožňujú nastavenie lešenia do pracovnej výšky do 5,83 m. Na obsluhu lešenia stačia 2 osoby. TeleSafe ponúka flexibilitu použitia vďaka špeciálnemu kĺbovému systému a nastaviteľnej dĺžke. Pevná hliníková konštrukcia a oceľové podpery tvoria bezpečnú a odolnú konštrukciu.Pre rýchlu inštaláciu lešenia sa používa systém upínania Q-Lock. Výšku plošiny a lešenia je možné jednoducho nastaviť vďaka lanovému a kladkovému systému. Kryty plošiny a zábradlia sa otvárajú z vnútra, čím vytvárajú bezpečné pracovné prostredie. Má praktickú a prenosnú konštrukciu pre mobylné použitie.Uzamykateľné kolieska a oceľové podpery minimalizujú možné otrasy. Video ukážku lešenia TeleSafe XLN nájdete na tomto odkaze: https://www.youtube.com/watch?v=csk4mvdAOLg
| ALVE ID | S005 XLN |
|---|---|
| A / m | 3.03 |
| A1 (m) | 4,99 |
| B (m) | 5,83 |
| C / mm | 380 |
| D / m | 1,25-2,15 x 2,1 |
| E / m | 0,75 x 2,8 x 0,38 |
| F (cm) | 140 x 37 x 46 |
| Hmotnosť | 121 kg |
| Materiál | hliník,oceľ |
| Nosnosť | 200 kg |
| Hmotnosť | 121 kg |