Profesionálne, ľahko prestaviteľné dvojdielne teleskopické hliníkové lešenie ovládané lanami, ktoré umožňujú nastavenie lešenia do pracovnej výšky do 8,05 m. Na obsluhu lešenia stačia 2 osoby. TeleSafe ponúka flexibilitu použitia vďaka špeciálnemu kĺbovému systému a nastaviteľnej dĺžke. Pevná hliníková konštrukcia a oceľové podpery tvoria bezpečnú a odolnú konštrukciu.Pre rýchlu inštaláciu lešenia sa používa systém upínania Q-Lock. Výšku plošiny a lešenia je možné jednoducho nastaviť vďaka lanovému a kladkovému systému. Kryty plošiny a zábradlia sa otvárajú z vnútra, čím vytvárajú bezpečné pracovné prostredie. Má praktickú a prenosnú konštrukciu pre mobylné použitie.Uzamykateľné kolieska a oceľové podpery minimalizujú možné otrasy. Video ukážku lešenia TeleSafe XLN nájdete na tomto odkaze: https://www.youtube.com/watch?v=csk4mvdAOLg
| ALVE ID | S008 XLN |
|---|---|
| A / m | 4.42 |
| A1 (m) | 7,22 |
| B (m) | 8,0 |
| C / mm | 6050 |
| D / m | 1,45-2,35 x 2,15 |
| E / m | 0,75 x 4,15 x 0,45 |
| F (cm) | 140 x 37 x 46 |
| Hmotnosť | 165 kg |
| Materiál | hliník,oceľ |
| Nosnosť | 200 kg |
| Hmotnosť | 165 kg |