Rebrík teleskopický hliníkový T80 Flexline 1x9 priečok, do rôznych pracovných výšok, skladovanie rebríka zaberie minimum úložného priestoru. Je vhodný pre domáce i profesionálne použitie. Bezpečná vzdialenosť medzi priečkami chráni pred zaseknutím rúk.Jednoručný odisťovací systém. Indikátor zaistenia - ZELENÁ = priečka je zaistená, ČERVENÁ = priečka nie je zaistená
| ALVE ID | 7113-091 (Flexline 260) |
|---|---|
| A / m | 0.94 |
| B / m | 2.64 |
| C / m | 0,46 |
| C / mm | 460 |
| F / m | - |
| F / mm | - |
| G / m | 0,74 |
| H / m | 2,55 |
| Hmotnosť | 8.1 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | jednodielny |
| Počet priečok/stupňov | 9 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| Hmotnosť | 8.1 kg |