Rebrík teleskopický hliníkový T80 Flexline 1x11 priečok, do rôznych pracovných výšok, skladovanie rebríka zaberie minimum úložného priestoru. Je vhodný pre domáce i profesionálne použitie. Bezpečná vzdialenosť medzi priečkami chráni pred zaseknutím rúk.Jednoručný odisťovací systém. Indikátor zaistenia - ZELENÁ = priečka je zaistená, ČERVENÁ = priečka nie je zaistená
| ALVE ID | 7113-111 (Flexline 320) |
|---|---|
| A / m | 1.02 |
| B / m | 3.22 |
| C / m | 0,47 |
| C / mm | 470 |
| F / m | 0,8 |
| F / mm | 800 |
| G / m | 0,89 |
| H / m | 3,10 |
| Hmotnosť | 10.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet dielov | jednodielny |
| Počet priečok/stupňov | 11 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| Hmotnosť | 10.7 kg |