Viacúčelový hliníkový trojdielny rebrík so špeciálnym systémom LOT 3 x 6 priečok.Rebrík je vďaka systému LOT možné použiť na nerovné a vyvýšené terény či schode vysokom až 15 cm (obr.1).Systém LOT je rýchlo a ľahko ovládateľný nožným pedálom (obr.2).Poistka proti nadvihnutiu na aretačnom háku zabezpečuje rebrík pred neúmyselným posunutím a slúži aj ako prepravná poistka (obr.3).Rebrík je dodávaný s úpravou na schody.Pracovná výška rebríka je max. 4,7 m.Možnosť oddeliť diely. Možnosť použitia na profesionálne účely.
| ALVE ID | 9306-507 |
|---|---|
| A / m | 1,9 |
| B / m | 3,86 |
| F (cm) | 122 |
| F / m | 1,22 |
| G / m | 1 |
| H / m | 3,73 |
| Hmotnosť | 15.5 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 6 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| H / m | 2,87 |
| Hmotnosť | 15.5 kg |